Aktualności

Najnowsze informacje

Targi Mieszkań i Domów 4-5 luty 2017 WARSZAWA

Styczeń 2017

Wszystkich szukających mieszkania w Warszawie zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów do Centrum Expo XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. W dniach 4-5 luty będziemy na Was czekać na stoisku G10. Z chęcią doradzimy i dobierzemy wspaniałe mieszkanie w inwestycji Willa Ksaweryn.

Budujemy bezpiecznie

Grudzień 2016

Z dumą informujemy, że Firma DAN-BUD SP. Z O.O., Generalny Wykonawca inwestycji Apartamenty Opera w Olsztynie zajęła I miejsce w konkursie "Buduj Bezpiecznie". Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie. Celem konkursu jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placach budów, w tym promowanie wykonawców robót budowlanych, którzy zapewniają bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych oraz przyczyniają się do ogólnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali kraju.

Nasza prestiżowa inwestycja już w sprzedaży – APARTAMENTY OPERA w Olsztynie

Sierpień 2016

Mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu sprzedaży naszej kolejnej inwestycji w standardzie apartamentowym – Apartamenty Opera. Apartamenty Opera to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w centrum Olsztyna pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście-ogrodzie. W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 130 m2, przestronne tarasy oraz urokliwe ogródki. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to główne zalety tego miejsca. Apartamenty Opera zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

W trakcie realizacji

Poznaj naszą aktualną ofertę

Zrealizowane

Zobacz galerię naszych realizacji